NCN MINIATURA 1 - ważna informacja

NCN doradza przyszłym wnioskodawcom wstrzymanie się ze złożeniem wniosku w konkursie MINIATURA 1

Narodowe Centrum Nauki poinformowało że rozdysponowało już prawie 70% środków finansowych przeznaczonych na konkurs MINIATURA 1, a łączny koszt wniosków oczekujących na ocenę merytoryczną przekracza pozostałe środki.

W związku z tym NCN doradza wstrzymanie się ze złożeniem wniosku w konkursie MINIATURA 1, jednocześnie zapewniając że w 2018 roku konkurs będzie kontynuowany pod nazwą MINIATURA 2. Poinformowano także, że w przypadku wyczerpania puli środków przeznaczonych na rok 2017, nabór nowych i ocena merytoryczna już złożonych wniosków zostaną wstrzymane.

CAWP zaleca wstrzymanie się ze składaniem nowych wniosków od dnia 7 listopada 2017 r. Jednocześnie informujemy, że wszystkie wnioski złożone w CAWP do tego dnia zostaną wysłane do NCN.

Komunikat na stronie NCN