Dane adresowe

Pokaż centrum Krakowa na większej mapie

Adres
ul. Czapskich 4
31-110 Kraków
Telefon
12 663 38 91
Fax
12 430 14 89

Zespół

Dyrektor Centrum Administracyjnego Wsparcia Projektów

Dorota Buchwald-Cieślak - Dyrektor CAWP (pokój 104)
e-mail: dorota.buchwald@uj.edu.pl
tel. 12 663 38 33

Edyta Nowak - Zastępca Dyrektora CAWP (pokój 130)
e-mail: edyta.1.nowak@uj.edu.pl
tel. 12 663 38 27

Mirosława Rączka - Zastępca Dyrektora CAWP (pokój 127)
e-mail: mirka.raczka@uj.edu.pl
tel. 12 663 38 41

 

Sekcja ds. projektów międzynarodowych

Anna Dobranowska-Filipczuk (pokój 118)
e-mail: anna.dobranowska@uj.edu.pl
tel. 12 663 30 01

Agnieszka Kołodziejska-Skrobek (pokój 118)
e-mail: agnieszka.kolodziejska-skrobek@uj.edu.pl
tel. 12 663 30 23

Katarzyna Kubica-Oroń (pokój 118)
e-mail: katarzyna.kubica-oron@uj.edu.pl
tel. 12 663 30 08

Bernadetta Patecka (pokój 118)
e-mail: bernadetta.patecka@uj.edu.pl
tel. 12 663 30 22

Sekcja ds. projektów edukacyjnych i upowszechniających naukę

Patrycja Dąbrowska-Wierzbicka (pokój 108)
e-mail: patrycja.dabrowska@uj.edu.pl
tel. 12 663 38 40

Ewelina Dyląg-Pawłyszyn (pokój 108)
e-mail: ewelina.dylag@uj.edu.pl
tel. 12 663 10 88

Aneta Fausek (pokój 108)
e-mail: aneta.fausek@uj.edu.pl
tel. 12 663 38 07

Agata Kozielska (pokój 108)
e-mail: agata.kozielska@uj.edu.pl
tel. 12 663 30 04

Agata Pik (pokój 108)
e-mail: agata.pik@uj.edu.pl
tel. 12 663 38 40
 

Zespół ds. krajowych projektów badawczych i stypendiów

Mateusz Basarab (pokój 107)
e-mail: mateusz.basarab@uj.edu.pl
tel. 12 663 38 64

Iwona Brzozowska (pokój 128)
e-mail: iwona.brzozowska@uj.edu.pl
tel. 12 663 30 00

Alicja Franaszek (pokój 128)
e-mail:afranasz@adm.uj.edu.pl
tel. 12 663 30 12

Monika Pacholczyk (pokój 107)
e-mail: monika.pacholczyk@uj.edu.pl
tel.12 663 30 09

Barbara Pilch (pokój 107)
e-mail: barbara.pilch@uj.edu.pl
tel.12 663 30 11

Katarzyna Pilipowicz (pokój 129)
e-mail: katarzyna.pilipowicz@uj.edu.pl
tel. 12 663 30 05

Marek Plewa (pokój 129)
e-mail: marek.plewa@uj.edu.pl
tel. 12 663 30 03

Aleksandra Ryś (pokój 129)
e-mail: aleksandra.rys@uj.edu.pl
tel. 12 663 30 02

Elżbieta Wito (pokój 107)
e-mail: elzbieta.wito@uj.edu.pl
tel. 12 663 30 07

Zespół ds. krajowych projektów wdrożeniowych i inwestycyjnych

Barbara Miller [urlop macierzyński]
e-mail: barbara.miller@uj.edu.pl
tel. 12 663 30 23


Paweł Moń (pokój 131)
e-mail: pawel.mon@uj.edu.pl
tel. 12 663 38 34

Piotr Trąbka (pokój 131)
e-mail: piotr.trabka@uj.edu.pl
tel. 12 663 38 39

Edyta Nowak (pokój 130)
e-mail: edyta.wolos@uj.edu.pl
tel. 12 663 38 27

Zespół ds. kwalifikowalności wynagrodzeń

Kamila Balicka (pokój 106)
e-mail: kamila.balicka@uj.edu.pl
tel. 12 663 38 73

Joanna Skowronek (pokój 106)
e-mail: j.skowronek@uj.edu.pl
tel. 12 663 38 89

Joanna Szwej (pokój 106)
e-mail: joanna.szwej@uj.edu.pl
tel. 12 663 38 92

Zespół ds. informacji, sprawozdawczości i ewidencjonowania projektów

Anna Franczak-Bucka (pokój 126)
e-mail: anna.franczak-bucka@uj.edu.pl
tel. 12 663 38 93

Marta Maj (pokój 130)
e-mail: marta.j.maj@uj.edu.pl
tel. 12 663 30 33

Michał Maleszka (pokój 126)
e-mail: michal.maleszka@uj.edu.pl
tel. 12 663 30 06

Zespół ds. obsługi formalno-prawnej projektów

Tomasz Guzik (pokój 105)
e-mail: tomasz.d.guzik@uj.edu.pl
tel. 12 663 38 52

Ewa Prażuch (pokój 105)
e-mail: ewa.prazuch@uj.edu.pl
tel. 12 663 30 10